Шановні учасники АсМАП України

Відповідаючи на чисельні запитання співробітників дипломатичних місій, акредитованих в Україні, а також представників українських громад та кордоном, аналізуючи стан інформації про транспортний комплекс України, прийнято рішення про появу на вітчизняному інформаційному просторі профільного видання - міжнародного щорічника - "Транспортний комплекс України" (книга вийде в першому кварталі 2006 р.). Воно акумулює спеціалізовану та актуальну інформацію про діяльність підприємств: транспортної галузі, систем нафтогазових трубопроводів і працюючих з ними банків, страхових та юридичних компаній. Ідея видання цієї книги є логічним продовженням попередніх загальноукраїнських видань: "Україна транспортна" 2003р. та "Україна транспортна" 2004 року.

Книга посилить інформованість українських та зарубіжних колег про сучасний стан, умови та специфіку розвитку підприємств всього транспортного комплексу України, який формує економічну міць держави, забезпечує життєздатність вітчизняної економіки, послугує своєрідною презентаційною візиткою на шляху інтеграції України в міжнародний економічний простір.

Розмір кольорової сторінки відповідає формату А4. Текст розташований на сторінці, що поділена на дві колонки: ліва - українською мовою, права - англійською мовою. Кожен учасник проекту мас можливість отримати до 20-ти примірників книги.

Вартість публікації однієї сторінки – 5500 грн. Розгортка – 10000 грн. Обкладинка тверда, із золотим тисненням. Друк кольоровий.

На урочистій церемонії презентації видання і нагородження учасників проекту будуть присутні керівники центральних органів виконавчої влади, народні депутати, представники ЗМІ.

Пропонуємо Вам розглянути можливість прийняти участь у проекті, що запропоновано Вам Українською академією геральдики, товарного знаку та логотипу. Присутність у даному виданні учасників АсМАП України підвищить авторитет Асоціації як провідної в галузі забезпечення зовнішньої торгівлі перевезеннями та супутніми з ними послугами.

Реквізити Української академії геральдики, товарного знаку та логотипу:

Україна, 03056, м. Київ, вул. Борщагівська, 143-6, оф. 83

тел. 45-777-43 (внутр. 109, 162 )

Е-mail: tcu@publish.org.ua

www.who-is-who.com.ua

Директор: Валяєв С.М.

Контактна особа: Шульга Аліна Миколаївна