ПРЕС-РЕЛІЗ

Асоціації Міжнародних Автомобільних перевізників України.

30 січня 2002 року Вищий господарський суд України розглянув у відкритому судовому засіданні касаційну скаргу Асоціації Міжнародних Автомобільних перевізників України на рішення господарського суду м. Києва від 24.12.2001 у справі №23/660 за позовом АсМАП України до ЗАТ “Укртранс - ст. Хмельницький”, 3-тя особа на боці позивача Печерська РДА м. Києва, про визнання недійсними рішення загальних зборів та реєстрації установчого договору АсМАП .

Вищий господарський суд України ПОСТАНОВИВ:

Касаційну скаргу Асоціації Міжнародних Автомобільних перевізників України задовольнити.

Рішення від 24.12.2001 господарського суду м. Києва у справі № 23/660 скасувати.

Позов задовольнити.

Визнати недійсним рішення (Протокол №1) зборів засновників АсМАП від 25.10.2001 та визнати недійсною нову редакцію установчого договору АсМАП , яка прийнята на зборах засновників 25.10.2001 та зареєстрована Печерською РДА м. Києва 29.10.2001, з дня її прийняття.

Таким чином, всі дії Ярошенка та групи його прибічників, у тому числі спроба нахабно захопити офіс АсМАП України за допомогою загону молодиків з приватної охоронної структури, звернення від імені неіснуючого Голови спостережної ради Асоціації до Печерського районного суду м. Києва з позовом до Костюченка Л.М. не мали під собою ні якого правового підґрунтя. Тому, керівництво АсМАП України буде наполягати, на порушенні кримінальної справи щодо цих незаконних дій.

В той же день відбулось засідання Апеляційного суду м. Києва, на якому розглянуто апеляційну скаргу Костюченка Л.М. на ухвали Печерського районного суду, винесені суддею Фадеєвої про заборону йому знаходитись у службовому кабінеті президента та віце-президента Асоціації, використовувати печатку АсМАП України і свій особистий підпис, фактично про заборону виконувати службові обов’язки в якості Президента АсМАП України.

Доречі, присутній на цьому засіданні Апеляційного суду м. Києва Павло Ярошенко, на прохання судді підтвердити свої повноваження, заявив себе як “працюючий Головою спостережної ради в АсМАП”.

Після представлення суду Постанови Вищого Господарчого Суду України від 30 січня 2002 року в засіданні була оголошена перерва до 6 лютого 2002 року. По заяві суддів, перерва викликана бажанням суддів ознайомитися з вищевказаною Постановою, як додатковим доказом по справі.

Незважаючи на всі перешкоди з боку “самозваних керівників” та деяких владних структур, Асоціація Міжнародних перевізників України виконує свої функції згідно Статуту Асоціації на користь її членів, але законне керівництво АсМАП України в особі Президента Асоціації Леоніда Костюченка має тверду впевненість у тому, що крапка у цьому спровокованому брудному конфлікті у найближчий час буде поставлена остаточно .

Прес-служба АсМАП України.

30 січня 2002 року.