Перелік документів необхідних для вступу до Асоціації

Для вступу до Асоціації з правом дорадчого голосу (асоційовані члени) і допуском до системи МДП, суб’єктом підприємницької діяльності надаються:

(У разі відсутності названих документів, заяви до розгляду не приймаються).

За прийняття та розгляд документів на вступ до Асоціації, передбачених ст.ст.2.1,2.3, вноситься плата в розмірі 20-ти неоподатковуваних мінімумів без ПДВ.

Новоприйняті члени Асоціації отримують статус члена Асоціації з правом дорадчого голосу (асоційованого) і вносять вступний внесок у розмірі 500 доларів США по курсу Національного банку України на день перерахування.

Документи розглядаються в ДМС України та Асоціації на протязі місяця.

В системі МДП використовуються тільки власні автотранспортні засоби перевізника, придатні для перевезення вантажів під митними печатками та пломбами.

Перед отриманням книжок МДП перевізником вноситься на рахунок Асоціації гарантія допуску в сумі еквівалентній 8 000 доларів США, а також укладається договір із страховою компанією.

Перша книжка МДП видається тільки по місцю знаходження Асоціації.

Після допуску до системи МДП перевізник зобов’язаний надати в Асоціацію штамп, в якому вказані його повна назва та юридична адреса англійською мовою, номер телефону / факсу, код ЗКПО та код МСАТ- UKR/066/ 30000(10000) номер в АсМАП). Аналогічний штамп повинен знаходитись у перевізника.

Документи на реєстрацію приймаються : вівторок з 9-00 до 17-00, п’ятниця з 9-00 до 16-00. За довідками звертатись по тел: 201- 54-78, 201- 54-35, факс 2010230, е-mail: law@asmap.org.ua, www.asmap.org.ua


Бланки документів необхідних для вступу до Асоціації(170Kb-Microsoft Word)
Бланки документів необхідних для вступу до Асоціації(23Kb-RAR)

Департамент TIR АсМАП Украины

Учебно-консультационный центр   УГЦТС ЛИСКИ   Спеціальний підрозділ міліції охорони “Титан”
www.iru.org