До уваги перевізників



Питання проведення моніторингу повернення органами державної податкової служби податку на додану вартість членам Асоціації розглядалось (за ініціативою Ради Одеського та Миколаївського реґіону) на Конференції делегатів АсМАП України від 23.10.04 р.

Асоціацією порушено клопотання перед Міністром транспорту щодо вирішення ряду проблемних питань, і зокрема, стосовно забезпечення своєчасного відшкодування органами державної податкової служби перевізникам ПДВ за операціями з експорту транспортних послуг, що оподатковуються за нульовою ставкою, та ПДВ, сплаченого митним органам за імпортовані транспортні засоби.

Однак ми не змогли підкріпити цю позицію конкретними цифрами.

Звертаємось до перевізників, які зацікавлені у вирішенні цієї проблеми, у найближчий термін надати Департаменту транспортної політики наступну інформацію:

  1. Сума ПДВ, належна до відшкодування з бюджету, але не відшкодована підприємству за 2004р. (протермінована бюджетна заборгованість).
  2. Процентне співвідношення суми ПДВ, належної до відшкодування з бюджету, але не відшкодованої підприємству, до обсягів виконаних послуг за 2004 рік.
  3. Сума реструктуризованої бюджетної заборгованості, яка виникла за станом на 1 листопада 2003 року, шляхом оформлення облігаціями внутрішньої державної позики з терміном обігу п’ять років, якщо така є.

Контактний телефон: 201-02-33, 201-54-79


Департаменту транспортної політики
Секретаріату АсМАП України





Учебно-консультационный центр   УГЦТС ЛИСКИ   Спеціальний підрозділ міліції охорони “Титан”
www.iru.org