Шановні учасники АсМАП!


СМАП інформує, що станом на 28 вересня 2005 року деякими перевізниками не були надані до СМАП звіти про ефективність використання дозволів ЄКМТ за другий квартал 2005 року.

Облік та звітність по дозволам ЄКМТ проводиться у відповідності до "Порядку оформлення, видачі, використання, обліку та звітності щодо дозволів Європейської Конференції Міністрів Транспорту (ЄКМТ) на перевезення вантажів автомобільним транспортом між країнами-членами ЄКМТ" (далі -Порядок), затвердженим наказом Міністерства транспорту України від 20 серпня 2004 року за № 757 та зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 31 серпня 2004 року за № 1075/9674.

У відповідності з п. 4.6 Порядку та вимогами керівних документів Європейської Конференції Міністрів Транспорту (Резолюції СЕМТ/СМ (2001)/9 FINAL), перевізники повинні були надати звіти про ефективність дозволів ЄКМТ за другий квартал 2005 року до 10 липня 2005 року.

Ненаданпя даних звітів та, відповідно, зменшення зведеної ефективності використання дозволів ЄКМТ, оформлених та виданих українським перевізникам, може мати негативний вплив у плані збільшення Україні базової квоти дозволів ЄКМТ.

Враховуючи вищевикладене, з 4 жовтня 2005 року припиняється, до особливого розпорядження СМАП, оформлення та видача цим перевізникам (список додається) іноземних дозволів в ПВД та пропуск через відділення СМАП в пунктах пропуску державного кордону.


Департамент координації перевезень
Секретаріату АсМАП України

Учебно-консультационный центр   УГЦТС ЛИСКИ   Спеціальний підрозділ міліції охорони “Титан”
www.iru.org