10 листопада 2005 року відбулася чергова Звітна конференція делегатів учасників АсМАП України.

На конференції, яка проходила у Конгрес – холі «Президент готелю «Київський» було зареєстровано 97 делегатів із 114 обраних на Регіональних зборах учасників Асоціації у всіх областях України, що складає 84,8 %. Це інформація Мандатної комісії, яка одноголосно затверджена делегатами конференції.

Першим питанням Конференції був звіт Голови та Ради АсМАП України, який у своій доповіді оприлюднив Голова Ради, президент Асоціації Леонід Михайлович Костюченко.

Другим питанням розглядався звіт Ревізійної комісії, який  переважною більшістю голосів  було затверджено. Третім питанням було затверджено кошторис АсМАП України на 2006 рік (проти голосували не більше 12 осіб). До речі, на вимогу більшості делегатів бюджет Асоціації збільшено на 20% проти того, який було запропоновано Секретаріатом.

Уважно та без зауважень були  прийняті виступи Заступника Міністра транспорту України Семена Семеновича Кроля,  та Голови підкомітету Комітету ВРУ з питань будівництва, транспорту, зв’язку та комунального господарства Ореста Дмитровича Климпуша.

У різному було вирішено питання участі в Асоціації деяких фірм, А наприкінці відбулися нагородження за сумлінну та  плідну працю учасників АсМАП України.

По п. 1  Порядку денного – Звіт про роботу Ради та Президента АсМАП України за  період з жовтня 2004 по вересень 2005 року та фінансово-господарську діяльність у 2004 році Конференція вирішила  Затвердити звіт Президента АсМАП України Костюченка Л.М. про роботу, проведену Радою і Президентом АсМАП за період з жовтня  2004 по вересень  2005 року, та фінансово-господарську діяльність у 2004 році -  визнати її задовільною.  

Треба звернути увагу перевізників на те, що ще до початку роботи Конференції біля Конгрес-холу зібралися представники деяких телеканалів та інформаційних агентств. Багато хто з журналістів не мали уявлення на який захід вони прибули. Через деякий час стало зрозуміло, що до їхніх редакцій надійшов анонімний прес-реліз з невірно вказаним часом(12-а година) початку  Конференції.

Тільки тоді, коли розпочалося шоу відвертої брехні зрадників інтересів Українських міжнародних автоперевізників славнозвісних панів Іванова та Шкарівського, стало зрозуміло, для чого було вказано невірний час початку Конференції делегатів учасників АсМАП України.

Нез’ясованим залишилось тільки те, чому ці журналісти не відгукнулися на запрошення Леоніда Михайловича Костюченка пройти до зали та бути присутніми на самій Конференції. І чому ще до закінчення голосування на Конференції та оформлення відповідних протоколів у медіа просторі з’явився бруд щодо діяльності керівництва АсМАП України?

Кожен учасник АсМАП України  зможе відповісти на це запитання та звісно ж поставити під великий сумнів незацікавленість, правдивість та незалежність від грошей тих, хто суто особисту думку чужих для Асоціації людей подає як велику подію у  галузі українських міжнародних автомобільних перевезень.

Тут можна ознайомитись зі змістом:
-доповідь Голови Ради, Президента АсМАП України Л.Костюченка
-рішення конференції по п.1 порядку денного
-рішення конференції по п.2 порядку денного

Прес-служба АсМАП України,

11 листопада 2005 року.
Учебно-консультационный центр   УГЦТС ЛИСКИ   Спеціальний підрозділ міліції охорони “Титан”
www.iru.org